remix
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


final_fantasy_remix@yahoo.com
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fotbal : Craiova, cea mai bogata echipa din Romania?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alin
Super Administrator
Super Administrator
Alin


Mesaje : 184
Puncte : 823
Reputatie : 277
Data de inscriere : 16/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Lion's City

Fotbal : Craiova, cea mai bogata echipa din Romania? Empty
MesajSubiect: Fotbal : Craiova, cea mai bogata echipa din Romania?   Fotbal : Craiova, cea mai bogata echipa din Romania? EmptyVin Feb 19, 2010 6:45 pm

Universitatea Craiova este data afara de pe propriul stadion, insa Adrian Mititelu sustine ca sta pe un munte de bani.

Potrivit finantatorului oltean, clubul are de incasat 80 de milioane de euro de la Fondul Propietatea.
"Universitatea Craiova are de incasat de la Fondul Propietatea 80 de milioane de euro. Are drepturi de primit. De vreo 4 ani banii sunt blocati acolo." a declarat Adrian Mititelu la Sport.ro.

Sambata, Primaria Craiovei a somat clubul condus de Adrian Mititelu sa paraseasca stadionul Ion Oblemenco din cauza datoriilor acumulate.

"Solomon a spus ca pana pe 31 ianuarie trebuie sa parasim stadionul. Noi aveam un protocol semnat si chiar daca dumnealui a spus ca nu are nicio valoare, eu spun ca nu e chiar asa. Eu doar i-am reprosat ca nu se tine de promisiuni, el spune ca i-am facut imagine proasta. Pai cum sa ii fac imagine proasta daca toata presa a scris ca primarul si Consiliul Local sprijina echipa? Asta e imagine proasta?

Dumnealui are o problema cu mine si nu vrea sa recunoasca acest lucru. Va trimit protocolul pe fax sa vedeti ca eu am dreptate, nu am incalcat cu nimic acel protocol. Primaria ne-a amenintat de mai multe ori ca va face o noua echipa", a mai spus Mititelu la Sport.ro.
Sus In jos
http://get-ripassa.forum-gratuito.net
Ela.Rose
Administrator
Administrator
Ela.Rose


Mesaje : 28
Puncte : 31
Reputatie : 1
Data de inscriere : 21/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova :x

Fotbal : Craiova, cea mai bogata echipa din Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Fotbal : Craiova, cea mai bogata echipa din Romania?   Fotbal : Craiova, cea mai bogata echipa din Romania? EmptyDum Feb 21, 2010 10:04 am

craiova = ce-a mai bogata echipa din romania ??
e doar o gluma sa va linistesc Very Happy
Sus In jos
 
Fotbal : Craiova, cea mai bogata echipa din Romania?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Games : WOW Craiova Server
» Fotbal : Campionatul European 2012
» Social : România profundă dă din buric?
» Fotbal : Mark Wotte ar trebui să producă un şoc
» Informatii : Valentin Iliev a semnat pentru Craiova

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
remix :: Sport-
Mergi direct la: