remix
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


final_fantasy_remix@yahoo.com
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Social : Criza financiara/economica

In jos 
AutorMesaj
Alin
Super Administrator
Super Administrator
Alin


Mesaje : 184
Puncte : 823
Reputatie : 277
Data de inscriere : 16/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Lion's City

Social : Criza financiara/economica Empty
MesajSubiect: Social : Criza financiara/economica   Social : Criza financiara/economica EmptyDum Feb 21, 2010 12:27 pm

lady unii dintre noi nu e destepti ... nu stie sa sunsin puncte de vedere ... e prosti ... e ingramaditi ... ei zic si ei parerea lor ... nu stie ei cu vorbele ...

DS, presedintele statelor unite nu are nici cea mai mica legatura cu economia. am vazut zilele trecute pe cnn daca nu ma insel ... spunea un economist ca economia are "armele" ei proprii prin care isi va reveni, si in mod sigur isi va reveni( desi unii spun ca va fi mai rau ca in '29), si sincer sunt de aceeasi parere cu el, nu cred ca se va mai intampla ce s-a intamplat atunci ... cel putin nu va mai fi o a 2-a "Martea Neagra" ... dar nu ma bagati in seama ca eu nu stie sa imi argumenteze punctul de vedere ... ; in schimb ceea ce am citit acum 2-3 saptamani parca, si mi se pare interesant ... un articol in ziarul financiar parca... spuneau ceva de genu ca aceasta criza financiara este doar inceputul, si ca vor urma crize in cultura, religie, agricultura etc... sunt curios daca chiar asa va fi ... asta o sustinea un profesor de la ASE, care a facut aceasta afirmatie cu 5 ani in urma ... si se pare ca aceasta criza a venit ... oare vor mai fi crize si in alte domenii ?

in fine ... deja deviem prea mult de la subiect ...
Sus In jos
http://get-ripassa.forum-gratuito.net
 
Social : Criza financiara/economica
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Social : A inceput campania electorala?
» Social : Anunt
» Social : Să trăiţi frumos
» Social : Taxa pe nesimtire
» Social : România profundă dă din buric?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
remix :: E-opinii-
Mergi direct la: