remix
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


final_fantasy_remix@yahoo.com
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Politic : Eu sunt contra , tu esti pro ?

In jos 
AutorMesaj
Alin
Super Administrator
Super Administrator
Alin


Mesaje : 184
Puncte : 823
Reputatie : 277
Data de inscriere : 16/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Lion's City

Politic : Eu sunt contra , tu esti pro ? Empty
MesajSubiect: Politic : Eu sunt contra , tu esti pro ?   Politic : Eu sunt contra , tu esti pro ? EmptyDum Feb 21, 2010 12:19 pm

Deoarece in ultimu timp s-au cam incins spiritele pe forum ajungandu-se de la o discutie despre alegeri la discutii despre cat de bun a fost guvernul Boc, Cat de jmecher/slab este Basescu cat de prostanac este Geoana si cat de curva ar fi Antonescu am zis sa fac un thread in care sa intreb tu cum esti cand vine vorba de politica: PRO sau CONTRA.

Eu sunt in principiu CONTRA:
- Contra Basescu
- Contra Vanghelie
- Contra Becalii
si lista poate continua.
In principiu nu cred ca sunt PRO cineva. Ma incearca un sentiment PRO PNL da nu cred ca ma tine mult.

De ce sunt contra? Pai din cateva motive simple:
- Mai mult se fura decat se face (sunt convins ca peste tot se fura, da frate parca prin alte parti se fura mai putin si se face mai mult)
- M-am saturat de 20 de ani de minciuni (nu ne mai ia iarna prin surprindere, o sa marim salariile la profesori cu 50%, nu o sa crestem taxele etc.)
- E prea multa curvasaraie in politica asta.

Si vreau sa termin cu o melodie cu versuri vechi de 50 de ani care se va potrivi si peste 50 de ani
Sus In jos
http://get-ripassa.forum-gratuito.net
 
Politic : Eu sunt contra , tu esti pro ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Info : Cainii si cat de destepti sunt
» Politic : Tema comunismului
» News : Pro si contra Heelys
» Politic : Sportul să se facă sâmbăta
» Informatie : Indiferenta intr-o relatie...PRO/CONTRA...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
remix :: E-opinii-
Mergi direct la: